Bağlıca Veteriner Kliniği Hakkımızda

Bağlıca Veteriner Kliniği küçük dostlarımıza tüm hekimlik hizmetlerini ve pet bakım hizmetlerini sevgiyle sağlayan bir Ankara Veteriner Kliniği'dir.


Bağlıca Veteriner Kliniği 2017 yılında Ankara Etimesgut bölgesinde faaliyetlerine başlamıştır. Tam donanımlı evcil hayvan kliniği hizmetlerine devam etmektedir. Evcil hayvanlarınızın yaşamları boyunca hak ettikleri kaliteli sağlık hizmetlerini sunmak misyonu ile kurulmuş olan kliniğimizde dostlarınızın tüm sağlık gereksinimlerine cevap verebilmekteyiz.

Kliniğimizde rutin sağlık hizmetlerinin yanı sıra, yaşlanma ile birlikte ortaya çıkabilecek hastalıkların erken tanısı, tedavileri yapılabilmektedir. Kedi, köpek, kanatlı vb. gibi evcil hayvanların yaşamları boyunca gerekli olabilecek tüm tıbbi ve cerrahi müdahaleleri yapabilecek kapasiteye sahip olan kuruluşumuz bu hizmetleri verebilecek donanımlara sahiptir.

Bağlıca Veteriner Kliniği olarak; bütün teknolojik gelişmeleri takip eden anlayışımızla, minik dostlarımızın sağlık sorunlarına kalıcı ve kesin çözümler üretiyor onların ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılamaya özen gösteriyoruz.

Hiç durmadan her yönüyle kendimizi geliştirdiğimiz kliniğimizde küçük dostlarımızın ihtiyacı olan şeyleri düşünüyoruz. Temizlik ve hijyene önem veriyoruz. Doğru teşhis ve doğru tedavi yöntemlerinin uygulanması amacıyla alanında uzman hekim kadromuzla hizmet veriyoruz. Petshop hizmetinin yanı sıra küçük dostlarımızın pet kuaför ihtiyaçlarını da gideriyoruz.

Minik dostlarımıza ve sizlere karşı sorumluğumuzu empati kurma anlayışı ile birleştiriyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle ilerlediğimiz yolda, önceliğimiz onlara kendilerini güvende hissedecekleri ortamı sağlamaktır.

Sevimli pet dostlarımızın sağlık sorunlarını çözüme kavuşturan, çeşitli laboratuvar hizmetleri sunabilen, son teknoloji görüntüleme cihazlarına sahip bir kliniğiz. Aynı zamanda hekim kadrosu yönüyle tüm ihtiyaçlara cevap verebilen, yenilikçi bir kadroyuz.

Bağlıca Veteriner Kliniği

İletişim